Який чай вибрати ?

На даний час вирізняють чорний, зелений, жовтий … чаї, і який же ж вибрати із них ? Насправді всі ці чаї з одного чайного листа, різниця між ними полягає в обробці і ферментації. Чим довший процес окислення чайного листа, тим темнішим получається сорт чаю.

Чорний чай. Досить популярний чай, але все ж таки, по обсягу виробництва, він поступається зеленому і червоному чаю. Як і червоний чай, чорний, це є результат процесу ферментації. Традиційно процес окиснення на виробництві проходить 2-4 тижні в приміщеннях, захищених від сонячного проміння. При виборі якісного чорного чаю, варто віддати перевагу крупно листовому або ламаному з цілісного листа.  При заварюванні чорний чай має темно коричневий колір зі специфічним запахом прілого листя. Листя чорного чаю жорсткі, маслянисті і мають темного бурий окрас. Серед класичних чорних чаїв, найбільш популярними є “Англійський сніданок” і “Золотий Равлик” ТМ Світ чаю. Серед чорних ароматизованих чаїв, можемо вам запропонувати “Феєрія“, “Чай імператора“, “Маракеш” ТМ Світ Чаю та багато інших в нашому інтернет магазин Coffee group Lviv.

Зелений чай. Це чай, який займає перше місце за обсягом виробництва, популярністю і кількістю корисних елементів. При заварюванні листя зеленого чаю ви отримуєте настій яскраво-зеленого кольору або світлого з приємним свіжим ароматом. У зеленому чаї багато корисних вітамінів, антиоксидантів і мінералів. Якщо при покупці зеленого чаю, ви вибираєте листочки більшого розміру, то на їх заварювання вам знадобиться трішки більше часу, ніж на заварювання листочків меншого розміру. Зелений чай позитивно впливає на організм, зокремо знімає втому, сонливість, покращує імунітет, пам’ять. Ми рекомендуємо вам спробувати “Зелений Равлик“, “Сігірія“, “Суниця з вершками“.

Білий чай.  Омолоджуючий чай який збирається з першого врожаю бутонів і листочків, вкритих волосинками чайної бруньки, що тільки розпустилась.  Заваривши білий чай ви отримуєте напій білого або світло-зеленого кольору з тонким квітковим ароматом. У ньому багато вітамінів та амінокислот які сприяють омолодженню організму.

Жовтий чай. Це чай, який піддали легкій ферментації. Дуже схожий на зелений чай і при заварюванні дає настій світло жовтого кольору. Маловідомий у світі, зате дуже популярний в Китаї. При заварюванні ви отримуєте свіжий солодкуватий смак з особливими нотками.

Червоний чай. Отримують його шляхом повної ферментації. Він поєднує в собі характеристики чорного і зеленого чаїв, при заварюванні дає настій темно-бурого кольору з незабутнім насиченим після смаком.

Оолонг (улунг). Це кольорові чаї, які бувають сині, бірюзові, червоні і т.д.  По ступені ферментації, оолонг стоїть між зеленим та чорними чаями. Улунг це виключно листовий чай. Якщо ви купуєте дрібно листовий оолонг, то це виключно відходи. Радимо вам спробувати “Молочний оолонг” ТМ Світ чаю.

Бажаємо правильного вибору !

0 грн

Корзина

Загальна вартість: 0 грн