Безкоштовна оренда кавового апарату

     Взяти в оренду кавовий апарат – це вигідна альтернатива його покупці. Не кожен власник бізнесу готовий одразу потратити гроші на купівлю кавового апарату, а беручи в нас в оренду кавоварку ви економите гроші та час.

     Жоден офіс не може обійтись без смачної натуральної кави. Можливо ваші співробітники полюбляють смакувати капучино чи гарячий шоколад в перериві між роботою. Ми вам запропонуємо Bianchi Gaia Style. Ідеальний варіант для великого офісу. І не вкладаючи коштів ви забезпечите людей смачними гарячими напоями. Для меншого офісу хорошим варіантом буде Saeco Royal Proffessional. Пишне латте, американо чи еспрессо, це все ви отримаєте з нашими кавовими апаратами, купуючи у нас тільки каву.

     Різноманітні конференції, коворкінги, ділові зустрічі, презентації, конгреси, збори не обходяться без кофі-паузи. Coffee Group Lviv забезпечить ваш захід ароматною кавою. Ви берете кавоварку в подобову оренду і не витрачаєте величених коштів на придбання дорогого кавового обладнання. Простота користування каво машиною та відмінна якість кави зробить ваш захід успішним !

     При відкритті кафе, ресторану чи бару у вас і так величезні витрати на його облаштування. Ми допоможемо зекономити кошти надавши у безкоштовну оренду професійне кавове обладнання, двох постову машину і кавомолку. Ви не будете витрачати свій час на питання із сервісним обслуговуванням кавового апарату, на пошук куди його завести на ремонт і чим замінити на час відсутності каво машини. У випадку несправності ми одразу надаємо заміну. Ваші клієнти будуть задоволені якістю нашої кави, а ви нашим сервісом.

     Вирішили взяти кавовий апарат в оренду але незнаєте який саме вам потрібно ? Ми надамо вам вичерпну консультацію, допоможемо підібрати кавоварку, яка буде максимально відповідати вашим потребам, проведемо дегустацію.

     Наш співробітник доставить Вам кавовий апарат, який ви оберете. Налаштує його та навчить ним користуватись ваших співробітників.  Доставка кави буде здійснюватись у зручний для вас час.

     Послуга безкоштовної оренди доступна не тільки у м.Львів, а й у Львівській області.

 

 

0 грн

Корзина

Загальна вартість: 0 грн