Поради щодо усунення основних несправностей кавових апаратів

Кавоварки зараз займають важливе і незамінне місце у нашому житті. Кавові апарати є майже у кожному домі. Вони радують нас щоранку запашною гарячою кавою. Але кавоварки, як і будь яка інша техніка, з часом ламаються. Інколи поломки можна легко усунути на місці, інколи, потрібно звертатись у центр ремонту кавових апаратів.

Якщо у вас виникли незначні проблеми з каво машиною, то перш ніж приступати до самостійного ремонту, необхідно з інструкцією з експлуатації та детальною будовою кавоварки. Без цих знань, ви можете тільки ще більше зашкодити вашому кавовому апарату.

Розглянемо основні несправності, які можна усунути в домашніх умовах

  1. Не включається кавоварка. Перевірте шнур живлення, можливо він перебитий. Якщо заміна шнура живлення не допоможе, тоді звертайтесь в центр ремонту кавових апаратів, оскільки можливо згоріли основні схеми.
  2. Протікає вода. Помийте місце установки ріжка і кільце ущільнювача. Перевірте саме кільце, можливо воно тріснуло і потрібна заміна. Або ж, можливо, потрібно провести декальцинацію, щоб усунути відкладення жирів чи солей.
  3. Кавомашина не включається. Зніміть панель та перевірте чи не запали кнопки, протріть їх спиртом. Якщо панель не знімається, кнопки не залипли, зверніться в центр ремонту кавоварок, можливо поломка блоку управління.
  4. Не вариться кава, шипіння при роботі кавоварки. Однією з причин може бути засмічення сита і фільтра кавовими жирами. Необхідно провести декальцинацію. Помийте фільтр і сито жорсткою щіткою, промийте трубки, після цього потрібно промити кавовий апарат спеціальним засобом для кавових машин. Ще однією причиною може бути знос рухомих частин, усунути цю проблему можна тільки заміною помпи.
  5. Кава не мелеться. Почистіть кавомолку, можливо кавові зерна сирі або жирні . Те, що ви не змогли забрати вручну, почистіть пилососом. Після цього поставте помол на максимум і зваріть кілька чашок кави. Тепер можете виставити помол на рівень, який вам підходить. Якщо дані процедури не допомогли, звертайтеся в центр ремонту кавоварок Coffee Group Lviv, можливо потрібен комплексний ремонт кавомолки вашого кавового апарату.
  6. Не подається кава. Перевірте чи набирається вода з резервуара і нагрівається. Якщо вода набирається, то можливо утворилась повітряна пробка або забилися трубки. Їх потрібно прочистити спеціальним засобом. Якщо це не допомогло, можливо проблема в електроніці, тому краще зверніться в сервісний центр по ремонту кавоварок Coffee Group Lviv.

 

Це основні поради, які можуть вам допомогти в домашніх умовах. Але якщо у вас виникла поломка вашого кавового апарату, не затягуйте з ремонтом. Якщо у вас немає достатніх знань для самостійного усунення несправностей, краще одразу звертайтесь в центр ремонту кавоварок Coffee Group Lviv,  щоб не поламати ще більше вашу каво машину.

0 грн

Корзина

Загальна вартість: 0 грн