wmf 1500 dynamic milk

WMF 1500 Dynamic Milk – це оновлена версія всім відомої та улюбленої кавомашини. Вона доповнена новими функціями та технологічними можливостями, які надають можливість користуватися кавовим апаратом з легкістю та отримувати задоволення від ароматної кави.

 

Кавомашина для офісу, магазину

ЧОМУ САМЕ WMF 1500 DYNAMIC MILK  ІДЕАЛЬНИЙ ДЛЯ ВАШОГО БІЗНЕСУ ?

В даній кавомашині застосовані передові технології, які включають в себе 3 системи контролю пари та молока, аналітику та безпеку даних. Для якісного функціонування вашого бізнесу ці складові будуть невідємним помічником та доповненням.

Завдяки системі WMF Coffee Connect можна з легкістю генерувати актуальні дані та аналітику продаж. Система аналізує стан кавового апарату, продажі та забезпечує захист даних.

Спеціальна функція контролює кожен параметр приготування кавових напоїв, включаючи якість кави, температуру води і молока, час приготування та ін.. Це дозволить вам готувати ідеальну каву в кожній чашці.

 

ПЕРЕВАГИ WMF 1500 DYNAMIC MILK

 

Бункер WMF 1500 S+

 

Покращені бункера для зерен та порошка 

Завдяки трьом бункерам для кавових зерен та порошка швидкість та якість приготування вам забезпечена. Кожен бункер характеризується унікальним ергономічним дизайном, що дозволить з легкість вписатись кавовому апарату в концепцію вашого закладу. За якість помелу відповідають одразу дві потужні кавомолки.

Міксер WMF 1500 S+

 

 

«Розумний» міксер

В кавомашині WMF 1500 Dynamic Milk представлена запатентована система Choc Mixer, завдяки якій відбувається ідеально правильне змішування кави. Також переваги є простота обслуговування та чистки. Інтегрований сенсор оберігає кавомолку від поломок та перегріву, забезпечуючи оптимальну роботу колеса міксера.

 

Дисплей WMF 1500 S+

 

10-дюймовий дисплей

На кольоровому сенсорному дисплеї розміром 10 дюймів відображається уся інформація, що стосується роботи кавового апарату. Створюйте свій власний дизайн ! Ви маєте змогу обрати колір підсвітки, добавити картинки, які будуть транслюватись на екрані, замінити іконки напоїв. Інтуїтивний дисплей легкий в користуванні і ви без будь яких зусиль зможете вибрати необхідний розділ меню.

Датчик молока WMF 1500 S+

 

Датчики молока

Для ідеального приготування кавових напоїв з добавлянням молока важлива не тільки гігієна, але і грамотне керування. WMF 1500 Dynamic Milk обладнаний спеціальними сенсорами, які розміщені безпосередньо в кулері та контролюють якість роботи системи Dynamic Milk. Завдяки реалізації ультразвукової технології сенсори контролюють температуру молока не вступаючи з ним в прямий контакт. Також ймовірність поломок зводиться до мінімуму. Сенсори одразу виявлять появу повітряних пузирів в системі та завдяки спеціальним налаштуванням в автоматичному режимі їх усунуть.

 

WMF 1500 DYNAMIC MILK – ДОДАТКОВІ МОЖЛИВОСТІ

Кран WMF 1500 S+

 

 

 Висота крана у WMF 1500 S+ регулюється автоматично в залежності від обраного напою. Це гарантує акуратний процес наливу в поєднанні з оптимально вибраною температурою води та молока.

 

Dynamic Coffee Assist

 

 

В кавовому апараті WMF 1500 Dynamic Milk втілена революційна система Dynamic Coffee Assist. Вам достатньо при приготуванні першої чашки кави задати необхідні параметри і в подальшому каво машина буде контролювати всі параметри. Завдяки спеціальним сенсорам буде відслідковуватись чи достатньо кави для відповідного напою, оптимальність температури, кількість молока і води, час приготування напою та інші важливі параметри.

 

Система пара WMF 1500 S+

 

 

Удосконалена система пари та молока дозволить вам готувати кавові напої, які не будуть поступатись своєю якістю кавовим напоям приготованим професійним баристою. Вам не потрібні спеціальні знання чи навички, достатньо натиснення однієї кнопки.

 

 

 

 

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

  • Потужність 3200 Вт / 230 В
  • Розміри 590×325×675 мм
  • Вага 35 кг
  • Обєм резервуара для води 4,5 л

WMF 1500 S+

 

 

 

0 грн

Корзина

Загальна вартість: 0 грн