Яка кава смачніша?

У світі споживається величезна кількість кави і кожен любитель цього напою має свої уподобання щодо аромату та міцності кави. Тут постає дуже актуальне питання: яку каву вибрати ? Для цього нам потрібно визначити якої обжарки бувають зерна, яких сортів, купувати каву на вагу чи упаковану, як правильно помолоти і як краще її зберігати. Експерти вважають, що правильне розуміння саме вашого напою приходить після двохсотої чашки кави.

Виділяють два види зерен: арабіка та робуста. Кава, приготована із зерен арабіки вирізняється приємним ароматом та ніжним смаком з легкою гірчинкою. Робуста характерна своєю міцністю, оскільки в ній більший вміст кофеїну. Її часто використовують у фармацевтиці. Багатим смаком наділені кавові напої приготовані з купажу арабіки та робусти.

Що стосується ступення обсмаження, то темна обжарка кавових зерен дає більш гіркуватий смак, світле обсмажування зробить ваш кавовий напій водянистим, баланс – середня обжарка.

При купівля кавових зерен зверніть увагу на дату виготовлення.

Кавові зерна не люблять світла, тому краще її зберігати в герметичній непрозорій банці, так вона може стояти до 5 місяців. Хоча за такий термін кава все таки трішки втрачає свої властивості, тому ми радимо купувати кавові зерна з розрахунком на 1 місяць. Мелену каву можна зберігати не більше 1 дня. Ні в якому разі не зберігайте каву в холодильнику чи морозильній камері, в такому випадку вона набирає вологості і втрачає свої властивості.

При виборі кави також потрібно визначитись в який спосіб ви будете її готовити. Якщо ви готуєте каву в кавоварці, тоді вам підійдуть готову еспресо-суміші, якщо ви заварюєте каву в чашці або турці, тоді зверніть увагу на моносорти середньої обжарки – така кава подарує вам приємний аромат та смак.

Пити чи не пити каву?

Якщо Ви будете випивати до двох чашок в день хорошої арабіки, це посприяє підняттю настрою, активності. Три і більше чашки в день кави з підвищеним вмістом кофеїну спричинить звикання.

Бажаємо Вам пити тільки якісну каву і сповна насолоджуватись її смаком та неперевершеним ароматом.

0 грн

Корзина

Загальна вартість: 0 грн